در حال بارگذاری ...

برگزاری سلسله نشست‌های "اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج‌البلاغه" در استان تهران از تیر ماه

زمان: از تیرماه 1396
مکان: سالن اجتماعات بنیاد نخبگان استان تهران
تعداد استعدادهای برتر:  حدود 100 نفر
اسامی میهمانان ویژه: محمدعلی انصاری (مفسر قرآن و مدرس حوزه و دانشگاه)
شرح مختصری از برنامه:
بنیاد نخبگان استان تهران در راستای ترویج فرهنگ انس با قرآن و معارف عترت علیهم‌السلام در بین اجتماع نخبگانی به‌منظور ارتقای بینش دینی و تعمیق انگیزه‌های معنوی در خدمت به جامعه اقدام به برگزاری "سلسله نشست‌های قرآنی" نموده است.
سلسله نشست‌های قرآنی، با موضوع "اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج البلاغه" با حضور دکتر محمدعلی انصاری در بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می شود. نخستین جلسه این نشست در تیرماه با حضور حدود 100 نفر از مستعدین برتر برگزار خواهد شد.
دکتر محمد علی انصاری مدرس، مفسر قرآن و شارح نهج البلاغه، نویسنده و پژوهشگر، مدرس حوزه و دانشگاه است. تاکنون از وی حدود چهل عنوان کتاب چاپ شده و در حال حاضر مشغول نگارش «مشکاة» (تفسیر جامع قرآن کریم) است.
کلیه نخبگان و مستعدین برتر علاقمند به حضور در این رویداد فرهنگی، می‌توانند ضمن مراجعه به سامانه ثبت‌نام رویدادهای فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی http://visitfarhangi.bmn.ir نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام جهت شرکت اقدام نمایند.
شایان ذکر است اولین نشست در تیرماه 1396 برگزار می‌گردد. زمان و مکان دقیق برگزاری، بر اساس اطلاعات تماس درج شده در سامانه فوق، متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.
نظرات کاربران