در حال بارگذاری ...

مراسم «محفل انس با قرآن» با حضور قاریان برجستۀ ملی و بین‌المللی قرآن‌کریم به‌همت بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری برگزار شد.

مراسم پرفیض «محفل انس با قرآن‌کریم» با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری، قاریان برجستۀ ملی و بین‌المللی قرآن‌کریم و جمعی از اساتید دانشگاه‌های استان، مستعدان‌برتر و مخترعان‌برگزیده در محل مصلای بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد برگزار شد.

در حاشیۀ این مراسم، مجتبی بنیادیان؛ رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری، گفت: مراسم محفل انس با قرآن در راستای عمل به منویات مقام‌معظم‌رهبری مبنی بر بهره‌مندی اجتماع‌نخبگانی به صورت گروهی از انوار قرآن کریم و تلاوت آن، برگزار شد.

وی برگزاری این قبیل برنامه‌ها را در راستای رویکردهای فرهنگی بنیاد ملی نخبگان و با هدف گسترش روحیۀ دینی و قرآنی مستعدان‌برتر و هدایت آن به مسیر صحیح دانست و با اشاره به اهمیت ماه مبارک رمضان، گفت: رمضان علاوه بر اینکه ماه عبودیت و بندگی است، ماه غفران و رحمت الهی نیز محسوب می‌شود. رمضان ماه بیان و تبیین مسیر روشن از زبان قرآن است.

لازم به ذکر است، آقای عیسی خورشیدی؛ دارندۀ مقام‌اول مسابقات بین‌المللی هندوستان در رشته حفظ قرآن و از مشمولان آئین‌نامۀ بنیاد ملی نخبگان، یکی از قاریان قرآن در این مراسم بودند.
نظرات کاربران